Hacettepe Üniversitesi Bilişim Enstitüsü
Dönemde Açılan Dersler
BİLİŞİM ENSTİTÜSÜ 2021-20022 GÜZ DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI      

Bilgi Güvenliği, Bilişim Sistemleri, Veri ve Bilgi Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği Tezsiz Yüksek Lisans Programları için

Gün Saat Derslik
P.TESİ  
VBM 655 İstatiksel Veri Analizi 18:15-21:15  
BBS 656 Nesneye Yönelik Yazılım Geliştirme 18:15-21:15  
BBS 676 Veri İletişim ve Bilgisayar Ağları 18:15-21:15  
BBS 632 Veri Tabanı Sistemleri 18:15-21:15  
SALI  
BBG 632 Bilgi Güvenliğine Giriş 18:15-21:15  
BBS 671 Gerçek Zamanlı Sistemler için Yazılım Geliştirme 18:15-21:15  
BBS 651 Yazılım Mühendisliği 18:15-21:15  
BBS 515 Nesneye Yönelik Programlama 18:15-21:15  
VBM 683 Makine Öğrenmesi 18:15-21:15  
ÇARŞAMBA  
BBS 514 Yapısal Programlama 18:15-21:15  
BBG 642 Güvenli Programlama 18:15-21:15  
BYZ 681 Yazılım Kalite Yönetimi 18:15-21:15  
VBM 661 Veri Görselleştirmesi 18:15-21:15  
PERŞEMBE  
BBS 644 Teknoloji Yönetimine Giriş 18:15-21:15  
VBM 682 Doğal Dil İşleme 18:15-21:15  
VBM 646 Yazılım Proje Yönetimi 18:15-21:15  
BBS 516 Veri Yapıları ve Algoritmalar 18:15-21:15  
CUMA  
BBS 677 Bilgisayar ve Ağ Güvenliği 18:15-21:15  
BYZ 658 Yazılım Test Teknikleri 18:15-21:15  
VBM 681 Bilgi Erişim Sistemleri 18:15-21:15  

 

Bilgi Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Haftalık Ders  Programı

Gün Saat Ders Sorumlusu         Derslik
P.TESİ    
BAR 501 Bilgi Araştırmalarına Giriş 18:30 - 21:30    Bülent Yılmaz  
BAR 617 Dijital İnsani Bilimler 18:30 - 21:30 Semanur Öztemiz  
SALI    
BAR 612 Kalite Sistem Dokümantasyonu  18:30 - 21:30 Özgür Külcü  
ÇARŞAMBA    
BAR 611 Elektronik Bilgi Kaynakları ve Hizmetleri     18:30 - 21:30 Yurdagül Ünal  
PERŞEMBE    
BAR 695 Dönem Projesi 18:30 - 21:30 Güleda Doğan  
CUMA    
BAR 603  Bilgi Ekonomisi 18:30 - 21:30     Tolga Çakmak  

 

Uzaktan Öğretim Eğitimde Bilişim Teknolojileri Tezsiz Yüksek Lisans  Haftalık Ders  Programı

Gün           Saat      Ders Sorumlusu         Derslik
P.TESİ      
UEB 633 Sistem Çözümleme ve Modelleme     18:00 - 20:50    Gökhan Akçapınar                     
SALI    
UEB 635 İnternet Teknolojileri ve Uygulamaları   19:00 - 21:50 Bahadır Yıldız  
ÇARŞAMBA    
UEB 665 Teknoloji Destekli Öğrenme Ortamları           19:00 - 21:50 Ahmet İlhan Şen  
PERŞEMBE    
UEB 662 Eğitim ve Eğitim Teknolojisinin Temelleri    19:30 - 22:20 Pınar Köseoğlu